HAKKIMIZDA
Yarım asırlık mazisi olan Firmamız 1978 yılında aile büyüğümüz Kemal DÜZENLİ tarafından kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ile müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti bir arada sunmayı ilke ediniyoruz.
 
Kurulduğu yıllarda üretim yelpazesinde sadece pişmaniye olan Firmamız yükselen pazar payı ve müşteri taleplerine uygun olarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Merkezi İstanbul'da olan şirketimizin 2014 yılında Kastamonu Seydiler OSB.’de 3000 m² kapalı, 5000 m² açık alana sahip Pişmaniye, Saray ve Çekme Helva üretilen modern tesisi faaliyete geçmiştir. Her geçen gün büyümeyi sürdürerek Kastamonu tesislerimize ek olarak 2020 yılı başında İstanbul'da 1500 m² alana sahip Lokum ve diğer ürünlerimizin üretildiği üretim tesisimiz faaliyete alınmıştır. Kastamonu fabrikamızda 2023 yılında tamamlanan ek bina ile birlikte toplam kapalı alan miktarı 6000 m²'ye ulaşmıştır. 
 
Pişmaniyeden Lokuma, Saray Helvasından Çekme Helvaya, Baklavadan Çikolata Kaplamalı ürünlere kadar günlük 10 ton üretim kapasitesi olan tesislerimizde 3 gıda mühendisi ve deneyimli 100'ün üzerinde personelimizle sizlere daha kaliteli ve lezzetli çeşitler sunmaya gayret ediyoruz.
 
Üretiminin %70’ini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Firmamız Helal Gıda Sertifikası başta olmak üzere ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerine sahiptir.
 
Siz değerli müşterilerimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve güveninizden dolayı teşekkür eder bugün ve gelecekte sizlere hep en iyisini sunmak için çalışıyor olmaktan mutluluk duyacağız.