Kapat
Hakkımızda Geri

40 yıllık mazisi olan firmamız 1978 yılında aile büyüğümüz Kemal Düzenli tarafından kurulmuştur.

İşimize duyduğumuz saygı,çalışmalarımızdaki titizlik ile müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti bir arada sunmayı ilke ediniyoruz.

 

Kurulduğu yıllarda üretim yelpazesinde sadece pişmaniye olan firmamız yükselen pazar payı  ve müşteri taleplerine uygun olarak ürün çeşitliliğini  arttırmıştır.

 

2014 yılında Kastamonu Seydiler OSB.de  3000 m² kapalı, 5000 m² açık  alana sahip modern tesisimize taşındık.

Pişmaniyeden Saray Helvasına, Çekme Helvadan  Çikolata Kaplamalı ürünlere kadar günlük 2 ton üretim kapasitesi olan tesisimizde 2 gıda mühendisi ve deneyimli 50 kişilik personelemizle sizlere daha kaliteli ve lezzetli çeşitler sunmaya gayret ediyoruz.

 

Üretiminin %40 ’nı ihracat olarak yapan firmamız Helal Gıda Sertifikası başta olmak üzere ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerine sahiptir.

 

Siz değerli müşterilerimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve güveninizden ötürü teşekkür eder bugün ve gelecekte sizlere hep en iyisini sunmak için çalışıyor olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Misyonumuz ;

 

Güçlü bir şekerleme markası olan UĞURLU; Tüketicinin mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda Kaliteli, Lezzetli, Sağlıklı, Bol çeşitli ürünler yaparak , Kategorisinde  en iyisini, insanlara  olabildiğince doğal ve hijyenik ortamlarda ürettiği ürünlerini sunmak için bütün özverisiyle çalışmaktadır.

 

Vizyonumuz ;

 

Şekerleme sektörünün en sevilen , saygı duyulan , güvenilen kuruluşu ve lider markası olmak.