Kapat
Hakkımızda Geri

Yarım asıra yakın mazisi olan firmamız 1978 yılında aile büyüğümüz Kemal Düzenli tarafından kurulmuştur.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ile müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti bir arada sunmayı ilke ediniyoruz.

 

Kurulduğu yıllarda üretim yelpazesinde sadece pişmaniye olan firmamız yükselen pazar payı ve müşteri taleplerine uygun olarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

 

2014 yılında Kastamonu Seydiler O.S.B.de  3000 m² kapalı, 5000 m² açık alana sahip modern tesisimize taşındık. Ardından ilave olarak İstanbul İkitelli O.S.B.'de yer alan 1500 m2 kapalı alanlı Lokum Üretim Tesisi ve Genel Merkez binamızı bünyemize kattık.

Pişmaniyeden Saray Helvasına, Çekme Helvadan Çikolata Kaplamalı ürünlere, Geleneksel Lokumlardan Yenilikçi Lezzetlere kadar günlük 3 ton üretim kapasitesi olan tesislerimizde 3 gıda mühendisi ve deneyimli 60 kişilik personelemizle sizlere daha kaliteli ve lezzetli çeşitler sunmaya gayret ediyoruz.

 

Üretiminin %40’nı uluslararası pazarda satılmak üzere ihraç eden firmamız Helal Gıda Sertifikası başta olmak üzere ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerine sahiptir.

 

Siz değerli müşterilerimizin yakın ilgi ve güveninden dolayı teşekkür ederiz. Bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hep en iyisini sunmak için çalışıyor olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Misyonumuz ;

 

Güçlü bir şekerleme markası olan UĞURLU; Tüketicinin mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda Kaliteli, Lezzetli, Sağlıklı, Bol çeşitli ürünler yaparak , Kategorisinde  en iyisini, hijyenik ortamlarda ürettiği ve insanlara olabildiğince doğal ürünlerini sunmak için özveriyle çalışmaktadır.

 

Vizyonumuz ;

 

Şekerleme sektörünün en sevilen, saygı duyulan, güvenilen kuruluşu ve lider markası olmak.